Status serwera

Pytania o stan serwera i problemy z logowaniem / launcherem / instalacją gry.
Awatar użytkownika
harlan

Re: Status serwera

Postautor: harlan » 26 lip 2016, 8:22

Za każdym razem kiedy widzę "online" koło ilości użytkowników na RoR i mam nadzieję, że znów odpalili serwer, scrolluję dalej i wyskakuje status "down" na bannerze :( Z tego co piszą na oficjalnym forum to przenoszą kod na nowy serwer i jeszcze nic nie wiadomo co i jak. Dadzą serwer online gdy będzie stabilny, nie mam też pojęcia co się dzieje z atakami DDOS - czy już się skończyły, czy nadal ktoś ich gnębi.
Awatar użytkownika
daevar

Postautor: daevar » 27 lip 2016, 11:10

Wczoraj wieczorem pojawił się większy post dotyczący teraźniejszości i przyszłości RoR, można go przeczytać na forum: https://www.returnofreckoning.com/forum ... =2&t=15888. Może w chwili obecnej nie wygląda to za różowo, ale przynajmniej dali znać co się dzieje.
RoR - Cyrulik, gobbo shaman r40 / rr40

Robię co mogę...
Awatar użytkownika
harlan

Postautor: harlan » 04 sie 2016, 18:15

Wygląda na to, że już jutro serwer może działać :)))) Jeśli tylko będzie się można w weekend zalogować będę szczęśliwy! https://www.returnofreckoning.com/forum ... =2&t=15948
Awatar użytkownika
daevar

Postautor: daevar » 05 sie 2016, 6:09

Oficjalnie serwer RoR wrócił online! Dzięki temu już wiem, jakie mam plany na weekend :) Aż nie mogę się doczekać wieczora. Mimo, że pisali o okazjonalnych restartach, to wszystko nic w porównaniu z miesięczną przerwą od gry. Nie mogę się tylko zdecydować, czy logować się na moją postać w t4 czy zacząć nową od t1... Mam tyle różnych planów :D
RoR - Cyrulik, gobbo shaman r40 / rr40

Robię co mogę...
Awatar użytkownika
harlan

Postautor: harlan » 24 sie 2016, 21:24

Chciałem się zalogować na wieczór, a tu i strona i serwer niestety leżą. Chyba jednak do końca nie jest stabilnie po przenosinach...

Wróć do „Problemy z logowaniem”