Różnice między RoR a live

Tematy związane z pierwszym nieoficjalnym serwerem WAR.
Malekith

Różnice między RoR a live

Postautor: Malekith » 19 lip 2016, 22:00

Witam,

Ponieważ serwer jest down, jedyne co mogłem zrobić do tej pory to ściągnąć grę i launcher. Założyłem też konto na ich forum. Stąd też szybkie pytanie - jak bardzo ten prywatny server różni się od oficjalnych? Z tego co widzę na yt to jeszcze sporo rzeczy nie do końca działa.

Na serwerach GW akurat się załapałem na grę gdy już je zamykali więc i z nimi nie mam za dużo doświadczenia... Grałem black guardem na Karak-Azgal, imienia już nie pamiętam.
Awatar użytkownika
daevar

Re: Różnice między RoR a live

Postautor: daevar » 20 lip 2016, 8:19

Przede wszystkim RoR jest jeszcze w fazie alpha, co oznacza, że gra ma dużo niedociągnięć i RvR nie jest do końca zbalansowane. Właściwie to RvR ma się całkowicie zmienić, póki co mamy wczesnowarhammerowskie oblężenia keepów, czyli przełażenie przez postern, rozwalanie drzwi ramem, polewanie olejem (który przez jakiś czas ignorował armor, więc obrażenia były naprawdę solidne) i działające maszyny oblężnicze. Dostępna jest większość zwykłych map oraz scenariuszy, nie ma jeszcze LotD, fortec czy skavenów. Z tego co wiem większość skilli działa, tylko jak wspomniałem wcześniej, są problemy z balansem. Ogólnie rzecz biorąc przy capie r40 rr80 (po rr40 dostaje się tylko 25% renown) gra jest na poziomie grywalnym, na pewno wystarczy żeby zaspokoić nostalgię za starym Warhammerem.
RoR - Cyrulik, gobbo shaman r40 / rr40

Robię co mogę...
Awatar użytkownika
harlan

Postautor: harlan » 20 lip 2016, 22:09

Niestety w tym momencie oba są podobne do siebie, bo oba nie działają :/

To co napisał daevar, plus nie wszystkie questy czy public questy działają (jeśli lubisz PVE), z tego co słyszałem zaczynali też robić lairy. Więc zdecydowanie jest na co czekać :) Dla mnie największym bólem jest powrót do emblemów i medalionów zamiast War Crestów, lubię i scenariusze i RvR, ale nie jestem hardkorowym graczem i zbieranie na broń czy pancerz wydaje się zajmować wieki. Co zrobić, developerzy robią swój serwer i czasem ich wizja nie jest taka sama jak graczy, ale nikt im za to nie płaci, a ja i tak się cieszę, że od czasu do czasu mogę się lognąć i pograć w Warhammera.
Grobbok

Postautor: Grobbok » 20 sie 2016, 19:50

mi sie wydaje że wszystko jest inne, ze to kompletnie inna gra
oczywiście zmiany na niekorzyść
oioi
Awatar użytkownika
harlan

Postautor: harlan » 22 sie 2016, 10:30

Czy ja wiem? Nie jest tak źle, biorąc pod uwagę alternatywę, że w ogóle mogliśmy nie mieć żadnego serwera WAR. Fakt, że jest kilka zmian, szczególnie odnośnie medalionów i zdobywania doświadczenia, z którymi się nie zgadzam, ale ogólnie gra nie jest w złym stanie. Na pewno gra się lepiej niż w pierwszych miesiącach, kiedy wszystko było zbugowane, a o balansie można było pomarzyć.
Awatar użytkownika
daevar

Postautor: daevar » 24 sie 2016, 15:32

> mi sie wydaje że wszystko jest inne, ze to kompletnie inna gra
> oczywiście zmiany na niekorzyść
> oioi

Możesz podać jakieś przykłady niekorzystnych zmian?
RoR - Cyrulik, gobbo shaman r40 / rr40

Robię co mogę...

Wróć do „Return of Reckoning”