Mój pierwszy post na forum

Dosłownie o wszystkim i o niczym...
Awatar użytkownika
harlan

Mój pierwszy post na forum

Postautor: harlan » 15 lip 2016, 9:29

Z tego co widzę forum jest prawie puste, ale mam nadzieję, że niedługo się rozrusza :)

Grałem w Warhammera jeszcze na oficjalnych serwerach, głównie jako zealot po stronie destro i IB w orderze. Po ich zamknięciu zrobiłem sobie przerwę od MMO. Długo szukałem podobnej gry, ale ani GW2 ani WoW nie mają tego specyficznego klimatu. Męczy mnie gear grind, podczas gdy z WAR mogę zacząć PvP już po ok. 20 minutach od założenia nowej postaci :)

O nieoficjalnym serwerze usłyszałem od znajomych i postanowiłem spróbować. Gdyby nie ostatnie problemy z atakami DDOS siedziałbym pewnie non-stop w grze...
Awatar użytkownika
administrator
Site Admin
Kontaktowanie:

Re: Mój pierwszy post na forum

Postautor: administrator » 15 lip 2016, 12:02

Witamy serdecznie!

Forum jest jeszcze w fazie konfiguracji i ustawiania wszystkiego, także niektóre części strony mogą nie działać lub działać nie tak jak powinny. Wszystkie problemy proszę zgłaszać do mnie przez PM lub przez założenie tematu w dziale Nasze Forum.
Awatar użytkownika
daevar

Postautor: daevar » 18 lip 2016, 14:15

Witamy na forum! To prawda, nie ma dużego ruchu (albo raczej właściwie żadnego), ale zaczęliśmy ze trzy dni temu. Potrzeba trochę czasu ;)
RoR - Cyrulik, gobbo shaman r40 / rr40

Robię co mogę...
Awatar użytkownika
harlan

Postautor: harlan » 19 lip 2016, 14:41

Dziękuję za przywitanie :D Przysiądę wieczorem i powrzucam kilka ciekawych tematów, w końcu dyskusja sama się nie zacznie ;)
Awatar użytkownika
daevar

Postautor: daevar » 22 lip 2016, 21:02

No i gdzie te tematy? Do roboty ;)
RoR - Cyrulik, gobbo shaman r40 / rr40

Robię co mogę...
Awatar użytkownika
harlan

Postautor: harlan » 26 lip 2016, 8:17

Dopiero dzisiaj mam trochę czasu. Ale mam kilka ciekawych pomysłów, póki serwer nie działa chociaż popiszę trochę na temat WAR.

Wróć do „Offtopic”